W poniedziałek 18 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu obecni z nami byli również Pan Wójt Ireneusz Gliściński oraz Pani Irena Kuśmierczyk - Kierownik CUW w Krasocinie.

W programie artystycznym wystąpili uczniowie klasy VIII pod kierunkiem p. Marii Gacia we współpracy z p. Ireną Kuklą (dekoracje) oraz p. Agatą Frączek (oprawa techniczna). Ósmoklasiści zaprezentowali barwne scenki z życia ucznia i nauczyciela, a także złożyli serdeczne życzenia Pani Dyrektor i swoim Pedagogom. Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego złożył Gościom podziękowania za codzienne wspieranie działań naszej szkoły. Podziękowania Nauczycielom i Pracownikom złożyła również Pani Dyrektor Małgorzata Klimczyk-Karpińska. Nagrody Dyrektora otrzymały p. Agata Frączek, p. Irena Kukla oraz p. Małgorzata Sornat. Również Pan Wójt wręczył nagrody w podziękowaniu za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Nagrody Wójta otrzymały Pani Dyrektor oraz Pani Wanda Wilczyńska.

Realizacja zadań jakie edukacja stawia uczniom i nauczycielom, a także rodzicom, w ostatnim czasie nie należała do najłatwiejszych. Tym bardziej słowa podziękowania należą się wszystkim tym , którzy włożyli wysiłek aby tym zadaniom sprostać.

Dzień Edukacji Narodowej 2021