Uczniowie siedzą na widowni

W dniu 26 września uczniowie klas I-III i przedszkolaki pod opieką wychowawców brali udział w wyjeździe do teatrzyku do Włoszczowy na bajkę pt. „Kot w butach”.  Spektakl bardzo podobał się dzieciom, aktywnie angażowały się w zabawy proponowane przez aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Czteroosobowa grupa teatralna zaprezentowała "Bajkę o kocie w butach”. Widowisko przeniosło nas w magiczny świat bajki za sprawą historii kota w butach. Dobrze znana wszystkim opowieść w wykonaniu krakowskich aktorów zamieniła się w rozśpiewane widowisko.

Najwięcej emocji wśród naszych uczniów wzbudził oczywiście tytułowy bohater, który nie tylko mówił ludzkim głosem, ale też zachwycał śpiewem i zaskakiwał poczuciem humoru. Magia sceny sprawiła, że uczniowie w sposób wyjątkowy przeżywali przygody głównych bohaterów.

Przedstawienie pokazało młodym widzom wartości, które są najważniejsze w życiu: miłość, mądrość, przyjaźń, odwaga, prawda. Pełni wrażeń wrociliśmy do szkoły.