06 grudnia 2023 roku uczniowie klas 4-8 udali się na wycieczkę mikołajkową do Kielc. Podczas wyjazdu spędzili aktywnie czas w parku trampolin Happy Jumper, gdzie skorzystali z ciekawych atrakcji, pracując jednocześnie nad kondycją fizyczną.

Następnym punktem programu był sens w kinie Helios. Młodzież obejrzała film Wonka, który przeniósł ich w magiczny świat wytwórcy czekolady Charliego Wonki. Ekranizacja przypomniała dzieciom jak wielką wartość w życiu młodego człowiek stanowi rodzina i przyjaciele. Po takich wrażeniach konieczny był posiłek i odpoczynek.

Uczniowie bawili się doskonale i zgodnie stwierdzili, ze  wyjazd był wspaniałym prezentem od Świętego Mikołaja.