Dnia 26 stycznia br. uczniowie klas 0-III wraz z wychowawczyniami udali się do DK  we Włoszczowie na spektakl teatralny pt. „Kopciuszek” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Był to niezwykle ciekawy, roztańczony  i rozśpiewany występ z efektami świetlnymi. Aktorzy włączyli również dzieci do wspólnej zabawy, co sprawiło, że czuliśmy się jak w prawdziwej baśni. Podczas przedstawienia zwracano uwagę na takie wartości  jak dobroć, pracowitość, szacunek dla innych, odróżnianie dobra od zła, wiarę w siebie i spełnianie marzeń. Profesjonalna gra aktorów sprawiła, że był to wspaniale i ciekawie spędzony czas.