Serdecznie zapraszamy do udziału w V Gminnym Przeglądzie Talentów w Językach Obcych. Jego celem konkursu jest zachęcanie do nauki języków obcych oraz promowanie talentów uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów należących do gminy Krasocin.

Termin: 21 maja 2019 godz. 08:30
Miejsce: Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie
Mieczyn 8, 29-105 Krasocin

KARTY ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 13 maja 2019 r. DROGĄ MAILOWĄ NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub pocztą tradycyjną na adres:
Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia
Mieczyn 8, 29-105 Krasocin
 Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:
1. Nazwa szkoły zgłaszającej uczniów
2. Imiona i nazwiska uczniów
3.Tytuły piosenek
4. Kategorie występów
5. Imiona i nazwiska nauczycieli przygotowujących do konkursu oraz nr telefonu
 Konkurs podzielony jest na kategorie językowe:
1. język angielski :
kategoria: klasy I-III
kategoria : klasy IV-VIII Szkoły Podstawowej

2. język niemiecki
kategoria: klasy VII-VIII Szkoły Podstawowej i kl III Gimnazjum
 W konkursie biorą udział uczniowie ze Szkół Podstawowych i Gimnazjów należących do Gminy Krasocin
 Konkurs jest bezpłatny
 Każda ze szkół może zgłosić po jednym podmiocie wykonawczym z każdej kategorii
 Organizator dopuszcza, aby jeden uczeń reprezentował dwie kategorie (np ten sam uczeń z klasy IV śpiewa zarówno w j.ang. jak i niemieckim)
 Uczniowie występują solo
 Uczniowie prezentują:
-piosenkę w wybranym języku angielskim i/albo niemieckim
Występy uczestników oceniać będzie komisja składająca się z nauczycieli języków angielskiego i niemieckiego oraz muzyki. Komisja weźmie pod uwagę walory artystyczne i poprawność językową wykonania. Od decyzji komisji nie można się odwołać
 Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają dyplomy za udział, natomiast zwycięzcy w każdej z trzech kategorii otrzymają statuetkę dla szkoły, dyplomy i upominki. Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu otrzymają dyplomy z podziękowaniem.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt
Organizatorzy:
pani Maria Gacia , pani Beata Bartosik