Z okazji Dnia Edukacji Narodowej bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za poświęcenie, trud i wysiłek włożony w przekazywanie wiedzy, a nade wszystko w kształtowanie serc,  umysłów i charakterów naszych uczniów.

Dziękuję za twórcze i kreatywne podejście do pracy, za wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw. Dziękuję uczniom i rodzicom za udzielane wsparcie i pomoc, aktywne uczestniczenie w życiu szkoły oraz za osiągnięcia i sukcesy. Wszystkim życzę zdrowia i wytrwałości w tym trudnym covidowym czasie, abyśmy wszyscy doczekali spokojnego, zwykłego życia bez reżimu sanitarnego i bez lęku o przyszłość.

Dyrekcja Szkoły