Poniżej publikujemy zarządzenie Wójta Gminy Krasocin w sprawie ustalenia terminów przerw w pracy oraz regulaminu organizacji dyżuru wakacyjnego w samorządowych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Krasocin w roku szkolnym 2022/2023.

Udostępniamy również do wydukowania i wypełnienia przez zainteresowanych rodziców wzór wniosku o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny do przedszkola/oddziału przedszkolnego.

Informujemy, że zgodnie z tym zarządzeniem przerwa wakacyjna w naszym oddziale przedszkolnym trwać będzie od 26 czerwca do 31 lipca oraz od 07 sierpnia do 31 sierpnia 2023 r., natomiast dyżur wakacyjny w naszym oddziale przedszkolnym trwać będzie w dniach: 01.08 2023 - 04.08.2023.

Downloads: