W środę 22 maja 2024 r. uczniowie klas 7-8  uczestniczyli w XV  Jubileuszowej Pielgrzymce Szkół Prymasowskich na Jasną Górę. Tegoroczne spotkanie przebiegło pod hasłem „Mario powiedz: Którędy droga?”.

W gronie ponad 500 przedstawicieli szkół noszących imię Prymasa Tysiąclecia z całej Polski uczestniczyliśmy we mszy świętej pod przewodnictwem biskupa Kazimierza Gurdy z Siedlec. Następnie odbyło się spotkanie integracyjne połączone z poczęstunkiem przy Domu Pamięci Prymasa Tysiąclecia.

Miłosz i Szymon udzielili krótkiej wypowiedzi do Radia Jasna Góra.

Pogoda nam dopisała, humor też. Pokrzepieni na duchu wracamy do codziennych obowiązków.