W czwartek 7 grudnia  2023 r. w Centrum Kultury w Krasocinie wręczono nagrody w konkursie ekologicznym "Eko Modni", który skierowany był  do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Krasocin. Konkurs polegał na przygotowaniu stroju ekologicznego przy użyciu surowców wtórnych.

Do przygotowania strojów uczniowie  wykorzystali surowce wtórne, m.in.: gazety, folie, rolki papierów, folia aluminiowa, puszki aluminiowe, nakrętki plastikowe. Z odpadów powstały bardzo ciekawe kreacje. Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Irena Kukla. Organizatorem konkursu była Gmina Krasocin oraz PUK TAMAX.

Z naszej szkoły zaszczytne miejsca uzyskali:

• I miejsce  Natan Klimczyk uczeń klasy 1,
  • II miejsce Julia Woś uczennica klasy 2 ,