08.05.2024 r. uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły pod opieką pań: Wandy Wilczyńskiej, Agaty Szymczyk i Agaty Frączek obejrzeli w Miejskim Domu Kultury we Włoszczowie spektakl  przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Przedstawienie powstało na podstawie powieści Frances Hudgson Burnett pt. „Tajemniczy ogród”.  To opowieść o przyjaźni, odwadze i mocy przyrody, w której  świat zwierząt przenika się ze światem ludzkim.

Dzięki dekoracji z zastosowaniem środków multimedialnych widzowie mogli się przenosić w różne miejsca akcji - na wrzosowisko, do tajemniczego ogrodu czy komnat olbrzymiego domu pana Cravena.