Produkty zebrane przez szkołę obok świątecznej choinki. Z tyłu stoi baner  - kwiat gwiazy betlejemskiej na ciemmoniebieskim  tle.

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do akcji Szlachetna Paczka. Jednak zbiórka wyglądała trochę inaczej, niż w poprzednich latach. Nie wybraliśmy konkretnej rodziny, której przekazalibyśmy paczkę, a zebrane artykuły spożywcze, środki czystości, artykuły szkolne, ubrania oraz biurko z fotelem przekazaliśmy do magazynu, który znajdował się w strażnicy OSP w Mieczynie.

Wolontariusze Szlachetnej Paczki według potrzeb rozdzielili towar rodzinom którym pomagali.

Szkolny Wolontariat dziękuje bardzo wszystkim, którzy włączyli się do akcji.