Po raz piąty uczniowie klas IV- VI wzięli udział w cyklu profilaktyczno-społecznym KinoSzkoła organizowanym przez kino „Muza” we Włoszczowie. Tym razem młodzież obejrzała film pt. „Wszystkowidząca” w reż. Kennetha Kainza.

Miała możliwość przeniesienia się w średniowieczne czasy magii, czarownic i smoków i śledzenia wydarzeń zmierzających do nieuczciwego zdobycia władzy. W świat filmu z gatunku fantasy poruszającego problem akceptacji widzowie zostali wprowadzeni za pomocą interesujących warsztatów na temat trudnych emocji, zwłaszcza wstydu. Wyjazd stał się również okazją do przeprowadzenia lekcji wychowania fizycznego na basenie „Nemo”.

Wychowawcy klas IV -VI