Po wakacyjnym odpoczynku przyszedł czas na powrót do pracy. W poniedziałkowy poranek 3 września 2018 r.  społeczność naszej szkoły rozpoczęła kolejny rok szkolny.

Będzie on z pewnością dla wielu uczniów i nauczycieli czasem nowych wyzwań, nowych przyjaźni, sukcesów, ale i  ciężkiej pracy. Pani dyrektor skierowała do uczniów słowa z okazji inauguracji roku szkolnego. W sposób szczególny przywitała tych, którzy po raz pierwszy wkroczyli w mury naszej  szkoły. Wszystkim życzyła powodzenia i wytrwałości w realizowaniu swoich celów. Po krótkiej części artystycznej uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami z uśmiechem i radością rozeszli się do klas, na pierwsze powakacyjne spotkanie.

Niech nowy rok szkolny przyniesie wszystkim same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami, a nauka i praca zawsze będą źródłem przyjemności i satysfakcji.