15.02.2011 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie KONKURSU WALENTYNKOWEGO na najpiękniejszą kartkę z życzeniami walentynkowymi, który był przeprowadzony pod przewodnictwem Pań: U. Dudek i  W. Wilczyńskiej. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.

W drugiej części podsumowującego spotkania również nie zabrakło emocji. Przedstawiciele Szkolnego Samorządu Uczniowskiego pod przewodnictwem Pani A. Frączek rozdawali kartki  zgromadzone przez POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Największa ilość otrzymanych kartek to aż 14 sztuk! Gratulujemy! Z okazji Walentynek  17 lutego odbyła się szkolna dyskoteka. Jej organizatorami były Panie: A. Frączek, A. Szymczyk i  M. Sornat.