18 marca 2019 r. naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość. W ramach wizytacji kanonicznej w parafii pw. NMP Wspomożycielki Wiernych w Stojewsku  przybył do nas ksiądz biskup Andrzej Kaleta.

Razem z nim zawitali sekretarza ks. biskupa ks. dr Mirosław Kowalski oraz proboszcz naszej parafii ks. Marek Szyba. W spotkaniu uczestniczył także Wójt Gminy Krasocin pan Ireneusz Gliściński oraz rodzice. Dostojnych gości w serdecznych słowach najpierw powitała pani dyrektor, a następnie  księdza biskupa powitał  pan wójt. Uczniowie wręczyli gościom kwiaty.
Po oficjalnym przywitaniu wszyscy zebrani obejrzeli krótkie widowisko w wykonaniu uczniów przedstawiające sceny z życia patrona naszej szkoły  - ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia. Później ksiądz biskup skierował pasterskie słowo do wszystkich zebranych. Wyraził radość z pobytu w naszej szkole oraz udzielił  błogosławieństwa wszystkim uczestniczącym w uroczystości.

Spotkanie z księdzem biskupem to niezwykłe i wzruszające wydarzenie w życiu  szkoły. Pozwala dostrzec, że wśród wartości, które wprowadza w życie dziecka szkoła, są też wartości chrześcijańskie.