Baner - na niebieskim tle biały tekst: Powrót do nauczania stacjonarnego od 21 lutego

Szanowni Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice,
zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 11 lutego 2022 r. poz. 367 zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informuję, że nauka zdalna w klasach V-VIII zostaje skrócona o tydzień.

Uczniowie ww. klas wracają do nauki stacjonarnej w szkole od 21 lutego br. ( poniedziałek) .

Zachęcam do bieżącego śledzenia innych informacji udostępnianych na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki.