Od 27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII i uczniowie szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną. Uczniowie z klas I-IV szkół podstawowych i przedszkolaki kontynuują naukę w trybie stacjonarnym. Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

W naszej szkole nuka zdalna dla uczniów klas V-VIII rozpocznie się w poniedziałek (31 stycznia 2022 r.), po zakończeniu ferii zimowych. Prosimy uczniów tych klas oraz ich rodziców o zapoznanie się z tygodniowym planem nauczania obowiązującym w drugim półroczu i udział w zajęciach zdalnych, zgodnie z informacjami otrzymanymi od wychowaców i nauczycieli.