Aby lepiej poznać naukę i życie Stefana Wyszyńskiego, kolejny raz, panie M. Ciszek i M. Sornat zorganizowały  26 maja 2011 roku Szkolny konkurs wiedzy o Patronie szkoły - Prymasie Tysiąclecia. W konkursie brały udział 3-osobowe drużyny.

Klasę IV reprezentowały: Kinga Chruściel, Weronika Wertka, Weronika Woś, klasę piątą: Karol Kukla, Oliwia Tatar, Klaudia Łapot, a klasę VI: Diana Gągorowska, Wiktoria Stolarska, Magdalena Kuśmierczyk. Klasy przygotowując się do konkursu miały za zadanie wykonać plakat związany z osobą Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wykonane prace oceniały dzieci z klas 0-III. Wyniki głosowania: I miejsce – klasa IV, II miejsce – klasa VI, III miejsce – klasa V. Zasadniczą częścią konkursu był turniej wiedzy o Patronie szkoły. Uczniowie mogli wykazać się znajomością życiorysu Prymasa, odpowiadając indywidualnie i grupowo na wylosowane pytania. Oto wyniki klasyfikacji generalnej:

• I miejsce – klasa VI – 32 punkty
  • II miejsce – klasa V – 31 punktów
  • III miejsce – klasa IV – 26 punktów.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe zdjęcia z wizerunkiem Patrona oraz dyplomy. Zwycięzcy konkursu – klasa VI otrzymała również puchar przechodni ufundowany przez p. dyrektor – Małgorzatę Klimczyk - Karpińską, który został im uroczyście wręczony w Dniu Patrona – 27 maja, w obecności m.in. Jego Ekscelencji księdza biskupa Mariana Florczyka oraz Wójta Gminy Krasocin- p. Ireneusza Gliścińskiego.

Wanda Wilczyńska, Agata Szymczyk