Kornelia i Maja z klasy III z przedstawicielem KRUS

We wtorek 13 czerwca gościliśmy w naszej szkole pracownice włoszczowskiego oddziału KRUS, które przyjechały wręczyć nagrody w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: "Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy" - etap regionalny.

Wyróżnienia w tym konkursie otrzymały uczennice klasy III : Maja Klimczyk i Kornelia Kuśmierczyk, a III miejsce zdobyła Alicja Wesołowska - również z klasy III.

Następnie panie zorganizowały dla klasy IV i V lekcję pt. "Bądź bezpieczny na wsi", która kończyła się również konkursem. Zwycięzcami okazali się uczniowie: Filip Klimczyk, Gabiel Ptak i Jakub Łapot, którzy otrzymali super nagrody.

Ponadto, wszyscy uczestnicy lekcji otrzymali upominki.