W dniach 11-13 października 2019 r. w płockiej hali widowiskowo-sportowej odbyły się mistrzostwa świata w kategoriach: hip-hop, disco dance, modern, jazz oraz artistic dance show. Organizatorem imprezy była jedna z największych federacji tańca na świecie – WADF (World Artustic Dance Federation) – oraz szkoła tańca Show Time.

Zawody mają na celu wyłonienie Mistrzów Świata w wielu kategoriach tanecznych i wiekowych ora popularyzację tańca wśród dzieci, młodzieży. W imprezie uczestniczyły zespoły: "Kaprys" i "Kaprys Junior" które tworzą uczennice Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie: Zuzanna Pawelec, Amelia Wesołowska, Oliwia Kozieł, Marysia Malicka, Martynka Pawelec, Anitka Robak, Maja Klimczyk, Alicja Wesołowska i Oliwia Frączek. Zespołowi przewodniczy pani Edyta Piotrowska – choreograf grupy.
W swoich kategoriach tanecznych zespoły zajęły następujące lokaty:
I miejsce: Kaprys - „Gra o Tron”,
II miejsce: Kaprys Junior - „Światło nocy”.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!!