Dnia 11 grudnia 2013 r. w Domu Kultury w Małogoszczu odbył się IV Regionalny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej pod patronatem honorowym Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Jędrzejowskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Małogoszcz.

Organizatorem tej cyklicznej imprezy jest Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 Roku w Małogoszczu oraz miejscowy Dom Kultury. Naszą szkołę reprezentował Kuba Jadowski z klasy III, który zaśpiewał piosenkę Right here waiting for you z repertuaru Richarda Marx’a. Jury doceniło występ Kuby i przyznało mu trzecie miejsce w kategorii klas 1-3. Za wspaniałe wykonanie utworu Kubuś otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową. Serdecznie gratulujemy!