Dzieci prezentują program artystyczny

Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka, rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też po dwuletniej przerwie z powodu pandemii, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Matki i Ojca.

Z tej właśnie okazji 26 maja 2022 roku odbyła się uroczysta akademia. Sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ rozpoczęły przywitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków - serc ozdobionych kwiatkami z życzeniami "Dzisiaj te kwiatki powiedzą same, jak bardzo kocham Tatę i Mamę" całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno-muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Dzień Mamy i Taty