Przedszkolaki  powitały jesień, piekąc kiełbaski i bawiąc się przy ognisku. Pogoda i humory dopisywały dzieciom oraz ich rodzicom. Z wielkim entuzjazmem i zachwytem dzieci przystąpiły do pieczenia kiełbasek. Czas przy ognisku mijał bardzo przyjemnie, a zapach pieczonych kiełbasek sprawił, że apetyt dopisywał wszystkim uczestnikom spotkania.

Dzieciom nie brakowało atrakcji. Były zabawy z chustą animacyjną, rzut krążkami do celu, tor przeszkód, zabawy ruchowe jak również swobodne  zabawy w ogrodzie przedszkolnym.
Takie spotkania pomagają najmłodszym poznać i docenić wartość współpracy, przyjaźni i wspólnej zabawy w grupie. Jest to również najlepszy czas na powitanie jesieni, tak pięknej i kolorowej pory roku.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł przedszkolakom wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.