27 maja wspólnie z uczniami z klasy I i III odbyliśmy wycieczkę do Włoszczowy na spektakl pt. "Kopciuszek". Przedstawienie sprostało naszym oczekiwaniom. Zachwyciły nas scenografia i kostiumy, a zmieniające się kolory świateł i rodzaj muzyki potęgowały napięcie.

Dzięki temu mogliśmy przenieść się w świat inscenizowanej bajki, która jest bardzo wartościowa i uczy wiele dobrego.

Po skończonym spektaklu udaliśmy się do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej we Włoszczowie, gdzie wyposażeni w specjalne ubrania z zainteresowaniem oglądaliśmy produkcję wyrobów mlecznych, których mogliśmy później skosztować. Wycieczkę zakończyliśmy wizytą na dworcu PKP we Włoszczowie. Pełni wrażeń i z uśmiechem na twarzach wróciliśmy do szkoły, gdzie czekali na nas rodzice.