15 stycznia po raz kolejny włączyliśmy  się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 25 Finał WOŚP w naszej szkole przybrał nieco inną formę niż dotychczas. Graliśmy ze sztabem w Bukowie, jednak zbiórka pieniędzy i licytacje rozpoczęły się wcześniej i trwały przez cały tydzień poprzedzający datę krajowej imprezy.

W niedzielę 15 stycznia czterech wolontariuszy, pod kierunkiem nauczyciela opiekuna Samorządu Uczniowskiego, kwestowało przed kościołem w Stojewsku i kaplicą w Mieczynie. Zrezygnowaliśmy natomiast z dużej orkiestrowej imprezy. Mimo to zebraliśmy niezłą sumę 2424,62 zł. Dziękujemy bardzo zaangażowanym rodzicom, sponsorom i wszystkim tym, którzy wsparli akcję WOŚP.