W dniu 26 marca 2024 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, przygotowany przez uczniów klas I-III wraz z wychowawczyniami panią Ireną Kukla  i panią Małgorzatą Sornat.

Uczniowie pięknie przedstawili nam historię i tradycje Świąt Wielkanocnych: recytowali wiersze, śpiewali piosenki, składali świąteczne życzenia. Na zakończenie wszyscy zostali polani wodą, aby tradycji stało się zadość - „Śmigus – dyngus”.

Świąteczne życzenia złożyła również dyrektor szkoły Małgorzata Klimczyk-Karpińska.