Kalendarzowa wiosna rozpoczęła się 21 marca, ale w naszej szkole chcieliśmy ją uroczyście powitać 25 marca i chyba obraziła się, bo przywitała nas pierzyną białego puchu.

Mamy jednak nadzieję, że artystyczne popisy uczniów skutecznie przegoniły zimę. Dzieciaki z oddziału przedszkolnego przygotowały Marzannę i krótki program słowno - muzyczny na pożegnanie zimy. Wspomogli ich w tym uczniowie klasy pierwszej.

Ten dzień był również szkolnym Dniem Profilaktyki. Uczniowie klas II – VI prezentując swoje talenty plastyczne, wokalne, taneczne, sportowe, pokazali jak można świetnie się bawić nie okazując przy tym agresji czy innych niewłaściwych zachowań.

Rozwijanie talentów i możliwość ich pokazania innym jest sposobem na spędzanie wolnego czasu, walkę z nieśmiałością. rozwijanie mocnych stron osobowości. Taka forma przedstawienia siebie cieszy się w naszej społeczności szkolnej wielkim zainteresowaniem. Z roku na rok coraz większa liczba uczniów pokonuje swoją nieśmiałość i chętnie prezentuje się przed innymi.