W ubiegłym tygodniu dzieci z klas 0-III wyjechały na przedstawienie teatralne do DK we Włoszczowie. Oglądaliśmy bajkę pt. ”Śnieżka’, wystawioną przez Teatr Edukacji z Krakowa.

Aktorzy przenieśli dzieci w bajkowy świat i skutecznie zachęcali  do aktywnego udziału w tej zabawie. Dzieci bardzo chętnie podpowiadały bajkowym postaciom w jaki sposób mają postąpić czy jak się  zachować w danej sytuacji. To dobry sposób na przekazanie dzieciom dobrych rad i wskazówek właściwego zachowania się w różnych, często trudnych sytuacjach.

Przedstawienie podobało się dzieciom. Po powrocie do szkoły chętnie o nim rozmawiały.