Grupa uczniów w strojach z różnymi elementami odblaskowymi

Uczniowie klasy IV i V wraz z wychowawczyniami przygotowali „Odblaskowy pokaz mody”, który odbył się 7 listopada br. Zaprezentowali stroje na różne okazje ozdobione odblaskami.

Pokaz był zadaniem konkursowym ogłoszonym przez Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Cel konkursu to zachęcenie dzieci i młodzieży do wyrażenia własnego pomysłu na zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Odblaskowy pokaz mocy wzbudził wiele emocji zarówno wśród modelek i modeli jak również widzów, którzy gromkimi brawami nagradzali kolejne stroje. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie strojów, w filmowanie i robienie zdjęć oraz w przygotowanie scenografii.

Wychowawczynie kl. IV i V