Gazetka na korytarzu szkolnym poświęcona Narodowemu Dniowi  Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

1 marca to Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Został ustanowiony przez Sejm RP w 2011 roku, aby upamiętnić tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawili się narzuconej siłą władzy komunistycznej.

Z tej okazji uczniowie klasy VIII przygotowali w formie plakatów prezentację informacji na temat żołnierzy wyklętych. Ta okolicznościowa wystawa pełni rolę edukacyjną. Przypomina ważne osoby i wydarzenia powojennej historii Polski.