Uczniowie oglądają online spektakl pt. „Czerwony Kapturek”

28.03.2023 o godz. 11.00 przedszkolaki i kl. I-III obejrzeli online spektakl pt. „Czerwony Kapturek” Teatru Lalki i Aktora w Łomży. „Czerwony kapturek” to wesoły, żywiołowy, roztańczony i rozśpiewany spektakl dla dzieci, w którym również dorośli znajdą coś dla siebie.

Przedstawienie zrealizowane było w konwencji teatru przedmiotu, gdzie lalki tworzone były w trakcie gry z różnych elementów codziennego użytku. Spektakl opowiadał o samotności dziecka, jego marzeniach i nadziejach.

Spektakl odniósł znaczący sukces w Europie: był grany w kilku krajach na festiwalach, zdobył trzy Grand Prix, liczne nagrody za reżyserię i scenografię oraz grę aktorską.