Policjant prowadzi zajęcia z dziećmi w oddziale przedszkolnym. Siedzą na dywanie w sali lekcynej.

02 września 2022 r. odwiedzili nas policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie. Dzielnicowy asp. Bartłomiej Dąbrowski oraz asp.Łukasz Dumin rozmawiali o bezpieczeństwie na drodze z naszymi najmłodszymi uczniami klasy pierwszej. O tym jak należy zachować się na przejściu dla pieszych przypomniały sobie także przedszkolaki.

Dzieci otrzymały odblaski w formie breloków, które zwiększą ich widoczność i bezpieczeństwo na drodze.