Poczet sztandarowy wnosi do sali gimnastycznej  sztandar szkoły

Za nami dwa miesiące wspaniałych, beztroskich dni wolnych od pracy i obowiązków szkolnych. Uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2022/2023. Uczniowie klas V i VI zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym przypomnieli całej społeczności szkolnej, że: „Szkoła to nauka, wiedza, mądrość i rozsądek. Dużo pracy, wytrwałości, bo warto być kimś wielkim w przyszłości”.

Pamiętamy również o 83 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Tamten wrzesień był początkiem najstraszniejszej wojny w historii Polski i całego świata.

Życzymy, aby ten rok szkolny był dla nas wszystkich udany, by współpraca między uczniami, nauczycielami i rodzicami układała się jak najlepiej.