Jasełka - Święta rodzina w otoczeniu aniołów

Tradycją naszej szkoły są jasełka. W tym roku 17 grudnia zaprezentowano przedstawienie pod tytułem: „Świeć gwiazdeczko mała, świeć.” Obecnym na sali podczas jasełek towarzyszyło silne wzruszenie. Cieszyliśmy się bardzo, że nie powtórzyła się sytuacja z ubiegłego roku i mogliśmy się spotkać w szkole w tym wyjątkowym dla nas czasie. Wystrój sali i emocje, które nam towarzyszyły wprowadzały nas w wyjątkowy, świąteczny nastrój.

W głównych rolach wystąpili uczniowie klasy 3, którzy znakomicie wczuli się w odgrywane przez siebie postacie i pięknie zaśpiewali nam kolędy. Dzięki nim mogliśmy się poczuć, jak byśmy byli w prawdziwej szopce w Betlejem. W rolę narratorów wcielili się Tamara i Miłosz z klasy 6.