Dzieci tańczą trzymając nad głowami kolorowe baloniki

W ostatnim dniu przed feriami zimowymi, czyli 14.01.2022 odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa dla najmłodszych uczniów. Skrzętnie przygotowane przez rodziców, bajecznie kolorowe i fantazyjne stroje najmłodszych uczniów barwiły salę gimnastyczną naszej szkoły.

Uczniowie z klas początkowych chętnie i gromadnie bawili się na udekorowanej różnokolorowymi  balonami i serpentynami sali. Atmosfera pod sceną muzyczną była fantastyczna, dzieci gremialnie odśpiewywały tegoroczne hity. Pośród laserów i kolorowych świateł pląsały księżniczki, czarodziejki, wojownicy ninja, bohaterowie kreskówek - ludzie-szkielety czy piraci. Mogliśmy podziwiać roztańczone najmłodsze dzieci.

Trzeba powiedzieć, że karnawałowa zabawa roztańczyła nawet tych najwstydliwszych uczniów. Chociaż wszyscy uczestnicy doskonale się bawili i humor wszystkim dopisywał, po słodkim poczęstunku wesołej zabawy nastał kres. Kolejny karnawał ponownie za rok!