Wesoło i radośnie było w naszej szkole, gdyż ponownie gościliśmy panie z koła gospodyń wiejskich. Zbliża się Wielkanoc, a więc i tradycja święcenia palm, dlatego tym razem panie prezentowały dzieciom sposoby wykonywania kwiatów z  kolorowej bibuły i krepiny.

Uczniowie z niecierpliwością czekali na te zajęcia plastyczne i gości. Panie pokazywały jak robić kwiaty i pomagały dzieciom, gdyż jak dzieci stwierdziły, nie jest to wcale takie łatwe. Wykonane wspólnymi siłami kwiaty wyszły pięknie. Miały różne kształty i kolory, a gdy były już gotowe, dzieci razem z paniami przystroiły nimi palmę, która wygląda bardzo okazale, a co najważniejsze, dzieci mogą odnaleźć w niej wykonane przez siebie kwiaty.
Takie warsztaty plastyczne z udziałem gości to wspaniała sprawa. Dzieci poznały różne sposoby robienia kwiatów z materiałów papierniczych. Miały okazję współpracować w grupie rówieśniczej oraz z osobami dorosłymi i uczyć się od nich pożytecznych rzeczy.
Panie z koła gospodyń wiejskich chętnie goszczą w naszej szkole, za co im serdecznie dziękujemy. Tym razem w spotkaniu uczestniczyła przewodnicząca KGW pani Barbara Rak oraz panie Janina Cisek i Stanisława Jordan.