Uczniowie nagrodzeni w konkursach z organizatorkami tych konkursów

W tym roku XXXI Tydzień Kultury Języka Polskiego obchodzony był w dniach 13- 18 marca. Z tej okazji w Szkole Podstawowej w Mieczynie zorganizowane były i przeprowadzone dwa konkursy: ortograficzny oraz czytelniczy pn. "Przeczytałam- gorąco polecam".

W tych dniach miał również miejsce kiermasz książek, na którym za niewielką cenę można było nabyć coś naprawdę interesującego zarówno dla najmłodszych, jak i starszych uczniów. Dzisiaj tj. 23 marca na apelu podsumowaliśmy nasze działania, a zwycięzcy konkursów otrzymali dyplomy i nagrody oraz gromkie brawa.

Konkurs ortograficzny przebiegał w dwóch kategoriach: klasy IV- V oraz VI- VIII. Oto nagrodzeni uczniowie:
Klasy IV - V:
1. Szymon Sornat kl. V
2. Olga Bodzioch kl. IV
3. Patryk Stępień kl. IV
Klasy VI- VIII:
1. Marika Stanior- Chruściel kl. VI
2. Dominik Zasada kl. VIII
3. Szymon Wydrych kl. VII

W konkursie czytelniczym nagrody otrzymały:
Olga Korzep
Julia Sobczyk
Gabriela Gągorowska
Laureatki są uczennicami klasy VI.

Gratulujemy zwycięzcom wygranej i dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie w te przedsięwzięcia oraz zachęcamy wszystkich do podjęcia wyzwania w kolejnych konkursach.