W dniu 7.12.2021 r uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w mikołajkowej wycieczce do Kielc. W Multikinie obejrzeli wzruszający film pt. „Wilk, lew i ja” poruszający tematy przyjaźni, tolerancji, życia w zgodzie z naturą. Odwiedzili również Centrum Geoedukacji, gdzie obejrzeli wystawę stałą, interaktywną ekspozycję prezentującą dziedzictwo geologiczne regionu.

Mieli również okazję obejrzeć krótki film w kapsule- kinie 5D oraz wzięli udział w grze terenowej o nazwie „Misja: Chronos”. Zabawa była przednia.

Po tych wszystkich atrakcjach uczniowie „wrzucili coś na ząb” i w świetnych nastrojach wrócili do domów.