Ferie na sportowo – pod takim hasłem, we współpracy z dzielnicowym młodszym aspirantem Zbigniewem  Lichosikiem,  w środę 20 stycznia  odbywały się zajęcia w naszej szkole. Do  szkoły przyszli  uczniowie  z wszystkich klas.

Opiekunki, panie Lidia Siwek i Aneta Klimczyk, zagospodarowały dzieciom czas organizując najpierw zabawy z wykorzystaniem gier planszowych oraz zajęć w   bibliotece szkolnej i publicznej, a potem zawodów sportowych z udziałem  dzielnicowego pana Zbigniewa Lichosika. Przed rozgrywkami pan policjant rozmawiał jeszcze z dziećmi o tym, jak bezpiecznie korzystać z uroków zimy i dał wiele dobrych rad na kolejne dni ferii. Najważniejszym  punktem programu były rozgrywki sportowe. W grupie starszej rozegrano mecz piłki siatkowej o puchar dzielnicowego. Zwyciężyła drużyna w składzie: Kakowski Patryk, Pianka Natalia, Robak Aleksandra, Radek Konrad.

W młodszej grupie uczniów przeprowadzono rozgrywki  w tenisa stołowego. Zwycięzcami w tej dyscyplinie i nagrody w postaci rakietek do tenisa  z rąk pana policjanta otrzymali uczniowie klasy III: Kakowski Kacper - I miejsce, Klaudia Stępień – II miejsce, Błażej Kitliński – III miejsce.
Ostatnim punktem sportowych zajęć były zawody biegowe dla uczniów klas I-III. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy III. Na najwyższym podium stanęła Łapot Nikola, II miejsce- Kakowski Kacper, III- Robak Filip. Składamy serdeczne podziękowania Urzędowi Gminy w Krasocinie  za ufundowane nagrody oraz panu dzielnicowemu  Zbigniewowi Lichosikowi za zaangażowanie i współpracę.