Statuetka z podziękowaniem dla szkoły za udział w dziewięciu edycjach projektu

Dnia 13 czerwca 2022 roku w  Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach odbyła się konferencja podsumowująca dziesiątą edycję projektu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”. Z racji tego małego jubileuszu uhonorowano również szkoły, które uczestniczyły w projekcie od samego początku.

W tym gronie znalazła się również nasza szkoła, która zagadnienia związane z mądrym i bezpiecznym użytkowaniem zasobów Internetu wśród dzieci i młodzieży promuje od dziewięciu lat. Pamiątkową statuetkę oraz dyplom dla szkoły odebrała pani Agata Szymczyk – koordynator tego projektu w naszej placówce.

Dyplom z podziękowaniem dla szkoły za udział w dziewięciu edycjach projektu