19 września 2018  przedszkolaki i uczniowie kl. I-III  uczestniczyły w zajęciach tanecznych organizowanych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krasocinie w ramach realizacji projektu „Taneczna gratka dla wnuczka i dziadka”.

Dzieci  ćwiczyły rytmiczne układy przy piosence pt. „Leśne duszki”, bawiły się doskonale chustą animacyjną, nauczyły się grać melodię „Sto lat” przy użyciu – bum, bum rurek. Nie zabrakło również czasu na oglądanie książek i zabawę w kąciku zabaw.
Biblioteka, to miejsce do którego dzieci chętnie przychodzą i zawsze wychodzą zadowolone. Tym razem nie mogło być inaczej - uśmiechnięci i prawie tanecznym krokiem wrócili do szkoły.