Tradycją w naszym przedszkolu jest witanie JESIENI przy ognisku połączone z pieczeniem kiełbasek. 21 września, już od rana, dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się godzin popołudniowych, kiedy to wspólnie z rodzicami będą się bawiły.

Po przybyciu na boisko wszyscy wzięli udział w zabawach integracyjnych, tańcach  podczas których dzieci śpiewały znane piosenki a rodzice mieli okazję do bliższego poznania się i wspólnego udziału w zabawach.
Nie zabrakło przygotowanych przez nauczyciela konkurencji – gry w zbijaka, kalambury itp.

Oczywiście, bardzo wyczekiwane było wspólne ognisko i pieczenie smacznych kiełbasek.
Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać. Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszych milusińskich. A nam zostanie oglądanie pamiątkowych zdjęć. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkich niespodzianek dla dzieci i pomoc w organizacji ogniska.

Małgorzata Sornat