Uczestnicy wyjazdu przed budynkiem szkoły. Jedna z uczennic trzyma napis: Mieczyn

Dnia 31 maja, uczniowie klasy ósmej wraz z wychowawczynią p. Marią Gacia uczestniczyli w Dniach Otwartych w Zespole Szkół Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie.

Nasi ósmoklasiści poznali ofertę szkoły, uczestniczyli w wielu ciekawych pokazach, a wskazówki udzielone przez kadrę oraz uczniów "Czarnieckiego" z pewnością pomogą im w wyborze dalszego kierunku kształcenia.

Dziękujemy organizatorom Dni Otwartych za zaproszenie oraz miłą atmosferę podczas naszego wspólnego spotkania.