• 50 lecie szkoły

  50-lecie szkoły - 12.10.2013

 • Nasi absolwenci

  Spotkanie absolwentów szkoły - 12.10.2013

 • Szkolny chórek

  Szkolny chórek - 2013 r.

 • Jasełka

  Szkolne Jasełka - 2014

 • Szkolni aktorzy
 • Plac zabaw
 • Akademia 11 listopada
 • Ślubowanie pierwszoklasistów

  Ślubowanie pierwszoklasistów 2019

 • Zielona szkoła nad Bałtykiem 2018

  Zielona szkoła nad Bałtykiem 2018

 • Majowe święto
 • Jasełka 2022

  Szkolne jasełka 2022

 • Dzień Ziemi 2023

  Dzień Ziemi 2023

 • Święto Konstytucji 2023

  Święto Konstytucji 2023

 • Święto Chrztu Polski

  Święto Chrztu Polski 2023

 • Dzień Babci i Dziadka 2023

  Dzień Babci i Dziadka 2023

 • Gminny Przegląd Talentów w Językach Obcych

  Gminny Przegląd Talentów w Językach Obcych 2023

 • Dzień Patrona 2023

  Dzień Patrona 2023

 • Pożegnanie absolwentów 2023

  Absolwenci szkoły w roku 2023

 • Ślubowanie pierwszoklasistów 2023

  Ślubowanie pierwszoklasistów 2023

 • Święto Niepodległości 2023

  Święto Niepodległości 2023

Nasz patron
Ks. kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia
Nasze osiągnięcia
Sukcesy to nasza specjalność
Nasza historia
Pamiętamy o naszych korzeniach
Nasi absolwenci
Czas na chwilę wspomnień

POLECANE ARTYKUŁY

Uświadamianie uczniom potrzeby zachowania rozsądku i zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania zimowych sportów i organizowania zabaw na świeżym powietrzu, a także podczas poruszania się po ulicach i drogach publicznych jest obowiązkiem każdej szkoły.

Dlatego też 22 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantami, poświęcone bezpieczeństwu dzieci podczas zabaw zimowych.  Głos zabrał dzielnicowy pan Zbigniew Lichosik i w ciekawy sposób opowiadał o niebezpieczeństwach czyhających na użytkowników drogi. Uczulał na właściwe poruszanie się po nich, prawidłowe przechodzenie przez ulicę oraz bezpieczne zabawy z dala od ruchliwych ulic.

Niezwykle istotne jest stałe uświadamianie młodym ludziom, że brawurowa jazda na nartach, korzystanie z lodowisk na zmarzniętych rzekach i zbiornikach wodnych, poruszanie się po poboczach ruchliwych szos bez należytego oznaczenia się odblaskami lub światłem niesie ze sobą ryzyko nieszczęśliwego wypadku. Większość tragicznych wypadków jest następstwem lekkomyślności i lekceważenia niebezpieczeństwa. Ważne jest aby małe dzieci wiedziały jak należy się zachować  w sytuacji zaistniałego niebezpieczeństwa, znały numery telefonów alarmowych i sposób powiadamiania dorosłych o nieszczęśliwych zdarzeniach.
Spotkanie minęło w ciepłej i przyjaznej atmosferze, a informacje i udzielone przestrogi dotyczące bezpieczeństwa, na pewno pozwolą wszystkim uczniom w dobrym zdrowiu powrócić po feriach do szkoły.

 

BIBLIOTEKA

 

poczta@szkolamieczyn.pl sp.mieczyn@poczta.fm
ODWIEDŹ NAS
29-105 Krasocin Mieczyn 8
CZĘSTE PYTANIA
Rysunek telefonu komórkowego
ZADZWOŃ DO NAS
+48 413917011

         📞 tel: +48 413917011                 📧 email: poczta@szkolamieczyn.pl                 👨‍👩‍👦‍👦 facebook                 💒 organ prowadzący szkołę: Gmina Krasocin