Wiele radości i satysfakcji przyniosło dzieciom przedstawienie pod hasłem „Jesienne skarby” zorganizowane dla rodziców i starszych kolegów i koleżanek z klas I-III.

Mali aktorzy pokazali się z jak najlepszej strony – pani Jesień w pięknej sukni, kosz pełen jesiennych skarbów, owoce, warzywa, skakały zajączki, wiewiórka liczyła swoje orzechy. To wszystko działo się wśród drzew okrytych jesienną szatą. Przedstawienie dostarczyło wiele emocji i przeżyć. Dzieci miały możliwość współdziałania oraz okazję do wspólnego tworzenia.

Doświadczyły, że nikt nie jest bardziej ważny, lepszy czy sprawniejszy, gdyż wynik końcowy zależy od wszystkich.

M.Sornat