W piątek 15 stycznia odbył apel poświęcony bezpieczeństwu w czasie ferii zimowych oraz podsumowaniu osiągnięć uczniów  I semestrze roku szkolnego 2015/2016. Najpierw uczniowie klas II i IV przypomnieli podstawowe zasady obowiązujące w czasie zabaw na śniegu i lodzie.

Następnie dyrektor szkoły pani Małgorzata Klimczyk-Karpińska wyróżniła uczniów, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen i najwyższą frekwencję oraz klasy o najwyższej średniej w nauce i frekwencji.

Uczniowie z najwyższą średnią ocen:4,50 i wyżej
Maciej Wytrych (kl.V) - 4,82
Hubert Frączek (kl. VI) - 4,75
Kinga Kowalczyk (kl. V) - 4,64
Wiktoria Łapot (kl.VI) - 4,58
Karolina Bednarska (kl.IV) - 4,50
Igor Łapot (kl. IV) - 4,50
Średnia ocen klas
Kl. IV - 3,98
Kl. V - 3,98
kl. VI - 3,88
Uczniowie z najwyższą frekwencją
Kl. V Kuba Jadowski, Kinga Kowalczyk, Kacper Dawid Łapot,
Kl. VI Wiktoria Łapot
Kl. II Paulina Mróz, Mikołaj Kozieł
Klasy z najwyższą frekwencją
Kl. II - 97%
Kl. III i V - 93%
 Na zakończenie apelu dyrektor życzyła wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych oraz dużo zapału w zdobywaniu wiedzy w II semestrze.