W środę 05 września 2019 r. uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Mieczynie wzięli udział w spotkaniu z policjantem.

Dzieci odwiedził bardzo sympatyczny przedstawiciel włoszczowskiej Komendy Powiatowej Policji - pan Łukasz Dumin, który opowiedział o zasadach bezpiecznego poruszania sie po drodze oraz na przejściu dla pieszych. Pierwszaki miały okazję przećwiczyć prawidłowe przechodzenie przez jezdnię pod czujnym okiem funkcjonariusza, otrzymały także odblaskowe opaski, które pomogą im być widocznym na drodze. Bezpieczeństwo dzieci jest niezwykle ważne, dlatego dziękujemy Policji za to, że kolejny rok wspiera nas w działaniach profilaktycznych.