1 czerwca przebiegał w szkole pod znakiem dobrej zabawy. Najpierw chętni uczniowie prezentowali swoje talenty wokalne, plastyczne, taneczne.

Potem odbyły się zawody sportowe: młodsi rywalizowali na torze przeszkód, a starsi, zarówno dziewczęta jak i chłopcy, rozegrali mecze minipiłki nożnej. Największą atrakcją dnia był jednak występ zespołu muzycznego QUATRO z ZSP nr 5 w Łopusznie. Serdecznie dziękujemy zespołowi, ich nauczycielom i dyrekcji Szkoły.

Dziękujemy również Państwu W. i R. Chruścielom z Huty Starej za prezent w postaci słodyczy dla wszystkich uczniów naszej szkoły.