We wtorek 6 maja 2014 r. uczniowie klasy I naszej szkoły wraz z wychowawczynią panią Lidią Siwek i rodzicami wybrali się na wycieczkę do Kielc. Jej celem była realizacja nagrody otrzymanej za II miejsce w konkursie Echa Dnia „NAJSYMPATYCZNIEJSZE KLASY PIERWSZE, PIERWSZAKI 2013/2014.”.

W ramach nagrody dzieci bawiły się korzystając z super fajnych konstrukcji zabawowych w Centrum Nauki i Zabawy "Happy Land" w Galerii Korona.

Po atrakcjach w bawialni udały się do Multikina na spotkanie z „ Panem Peabody i Shermanem”. Na zakończenie pobytu w Kielcach były pyszne lody oraz inne smakołyki. Gratulujemy i życzymy im kolejnych sukcesów.