Tradycją naszej szkoły stały się obchody Dnia Ziemi. W tym roku program artystyczny na ten temat przygotowali uczniowie klasy IV. Przedstawienie nazywało się "Królewna Śmieszka i Ekoludki".

Czwartoklasiści na zajęciach artystycznych sami wykonywali stroje i dekoracje do poszczególnych scenek. Na kilka dni przed świętem, w szkolnej gazetce Miś, do wszystkich uczniów wystosowali zaproszenie. Myślę, że publiczność przyłączy się do Ekoludków i wszyscy wspólnie będziemy dbać o czystość naszej planety na co dzień, nie tylko w dniu jej święta.

Zrobimy wszystko, aby Ziemia zawszebyła pełna słońca..

mgr I. Kukla